Drobečková navigace

Úvod > Novinky a slevy > Palivové dřevo pořád v prodeji

Palivové dřevo pořád v prodejiI když je začátek března, je pořád zima a je potřeba  mít dostatečnou zásobu palivového dřeva.

Palivové dřevo pro Vysočinu

Proto i my v Kněžicích  stále vyrábíme a rozvážíme  další a další  palivové dřevo  do všech koutů Vysočiny, do okresů Třebíč, Jihlava, Žďár nad Sázavou, ale i do dalších okresů mimo kraj.

Vyberte si palivové dřevo jaké potřebujete nebo chcete.

Podívejte se do naší nabídky palivového dřeva a vyberte si přesně takové, jaké potřebujete nebo chcete. Můžete mít palivové dřevo měkké nebo tvrdé, z jednoho druhu stromu nebo mix, polena krátká nebo dlouhá. Můžete si vybrat, jestli vám dřevo dovezeme v pytlích nebo volně ložené. Snažíme se vám - našim zákazníkům vyjít  maximálně vstříc. Takže často připravujeme  druh a velikost polen palivového dřeva přímo na objednávku zákazníka.

Mimo klasické palivové dřevo nabízíme i:

Kromě klasického palivového dřeva / kulatá nebo štípaná polena / nabízíme také  například pytlované třísky na zatápění, jemnou štěpku a nebo mix odřezků a špalíků z výroby klasického palivového dřeva.

Objednejte si u nás palivové dřevo

Palivové dřevo si můžete objednat na e-shopu na těchto stránkách a pokud by jste měli speciální přání na druh dřeva nebo velikost polen a jejich balení, napište nám na email topimlevneji@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 608 469 213. Pokud vám telefon nezvedneme, zavoláme později.

Palivové dřevo