Drobečková navigace

Úvod > Novinky a slevy > Palivové dřevo se slevou 500 Kč pro záchranné složky.

Palivové dřevo se slevou 500 Kč pro záchranné složky.POZOR tako AKCE  na slevu při prodeji palivového dřeva byla UKONČENA 31.12.2021  a již na ni NELZE uplatnovat nárok !!!!

 

Akce platí od 1.3.2021 do 31.12.2021

Rozhodli jsme se v této těžké době, jako alespoň malé poděkování, dát všem lékařům, zdravotním sestrám, policistům a hasičům při libovolném nákupu našeho palivového dřeva jednorázovou slevu ve výši 500 Kč.

Pokud si u nás palivové dřevo objedná kdokoliv, kdo pracuje v nemocnici, u policie, městské policie nebo hasičů, získá jednorázovou slevu 500 Kč, pokud objednávka palivového dřeva splní tyto podmínky:

Podmínky prodeje palivového dřeva se slevou 500 Kč

1.Objednávka bude minimálně na 10 prms měkkého a nebo 8 prms tvrdého palivového dřeva, což je objem rozvozu plného auta.
2. Rozvoz palivového dřeva není podmínkou získání této slevy. Zákazník si palivové dřevo může vyzvednout a odvézt z naší provozovny v Kněžicích na Vysočině. Jihlava je vzdálená 17 km, Třebíč 18 km.
3. Tato sleva 500 Kč se může sloučit se slevou 5%, kterou nyní poskytujeme všem našim zákazníkům na jakýkoliv odběr palivového dřeva i dřeva na uzení v případě, že zaplatí bezhotovostně PŘEDEM na účet.
4. Zákazník musí být hasič, policista, lékař, zdravotní sestra nebo pracovat u těchto složek nebo zařízeních při pomoci odvrácení koronaviru.

Poznámka, vysvětlivka.
Co je prms palivového dřeva?

Při prodeji palivového dřeva se udávají dvě jednotky objemu palivového dřeva. První je 1prms /sypaný prostorový metr dřeva/ , což je krychle 1 x 1 x 1 metr vyplněná sypaným palivovým dřívím.

Co je prmr palivového dřeva?

Jako další jednotkou při prodeji palivového dřeva je 1 prmr /prostorový metr rovnaný/, prostor s rozměry 1x1x1m, ve kterém je vyskládané palivové dříví štípané nebo polena. Skládání palivového dříví je časově poměrně náročné a to se promítá i do ceny takto dodávaného palivového dříví.

Objednejte si a nakupte  palivové dřevo se slevou!

Kdokoliv u nás nyní nakoupí palivové dřevo bez ohledu na objem objednaného palivového dřeva, získá slevu 5%

Navíc policisté, hasiči, lékaři, zdravotní sestry získají při minimálním odběru 10 prms měkkého nebo 8 prms tvrdého palivového dřeva slevu 500 Kč.

5% sleva za bezhotovostní platbu PŘEDEM na účet je již nastavena u jednotlivých typů palivového dřeva v našem e-shopu, při telefonických objednávkách ji samozřejmě započítáme automaticky.

Pro získání slevy 500 Kč je nutné nás kontaktovat telefonicky na tel.čísle +420 608 469 213. Zde obdržíte kód pro přidání slevového kuponu do objednávky na e-shopu. Při telefonické objednávce vám slevu započítáme do ceny objednaného palivového dříví.

Využijte slevu na palivové dřevo z Vysočiny.

Palivové dřevo