Drobečková navigace

Úvod > Novinky a slevy > Prodej a rozvoz palivového dřeva a dřeva na uzení nepřerušen.

Prodej a rozvoz palivového dřeva a dřeva na uzení nepřerušen.Ani v této těžké době jsme nepřerušili výrobu a rozvoz palivového dřeva. 

Aktuální nabídka palivového dřeva

Podívejte se v našem e-shopu na aktuální nabídku a ceny prodeje a rozvozu palivového dřeva. Můžete si vybrat palivové dřevo štípané nebo jenom řezaně. Palivové dřevo dodáváme volně ložené, v kontejnerech nebo jako pytlované palivové dřevo. Vzhledem ke konci sezony a rozbahněnému terénu v lesích, kam je problém se dostat pro vytěžené dřevo, je část našeho sortimentu dočasně vyprodaná. Každým dnem doplňujeme skladové zásoby a sortiment palivového dřeva k prodeji.

Dřevo na uzení – speciální palivové dřevo

V posledních dnech, mimořádně na toto období, stoupl zájem o dřevo na uzení. Jde o speciální skupinu  palivového dřeva určenou na uzení masa, ryb a uzenin. Jde o tvrdé palivové dřevo jako je olše, akát, buk, švestka, třešeň, jabloň.... Dřevo na uzení většinou prodáváme v menším množství balené v pytlích, ale není problém ho připravit a dovézt volně ložený nebo v kontejnerech. Nabídka druhů dřeva na uzení se mění podle aktuálního druhu dřeva, které máme na zpracování.
Dřevo na uzení máme v nabídce buď jednodruhové nebo mix druhů palivového dřeva na uzení.

Vyberte si v našem katalogu palivového dřeva a dřeva na uzení  a zavolejte nám na naše telefonní číslo. Pokud vám nebudeme moci zvednout telefon kvůli rozvozu nebo výrobě palivového dřeva v našem provozu, zavoláme vám zpět.

Rozvoz palivového dřeva

Palivové dřevo které si vyberete v našem provozu v Kněžicích u Jihlavy, / na Vysočině / nebo v našem e-shopu si můžete sami vyzvednout a odvezt nebo vám palivové dřevo dovezeme našimi auty na vámi určení místo.

Objednejte si u nás kvalitní palivové dřevo z Vysočina !!!

Prodej a rozvoz