Drobečková navigace

Úvod > Novinky a slevy > Prodej palivového dřeva pro Vysočinu

Prodej palivového dřeva pro VysočinuVyrábíme a prodáváme palivové dřevo v Kněžicích, okres Třebíč. Palivové dřevo nepřekupujeme, ale vyrábíme sami od výkupu kulatiny v lese, přes odvoz kulatiny, jeho pořezání a naštípání na jednotlivé délky až po rozvoz konečného produktu štípaného nebo jenom nařezaného palivového dřeva. Prodáváme i kulatinu, ze které si sami můžete palivové dřevo vyrobit. Kulatinu na palivové dřevo dodáváme v délkách 2m, 2,5m, 4m, 5m a 12m. Kulatinu Vám dovezeme kam budete chtít.

Palivové dřevo prodáváme nejčastěji na Vysočině.

Kněžice jsou obcí na hranicích mezi okresy Třebíč a Jihlava a díky tomu je to ideální místo pro prodej a rozvoz palivového dřeva po celé Vysočině. Většina našich zákazníků je právě z Vysočiny z okresů Třebíč, Jihlava, Žďár nad Sázavou, ale také z okresu Pelhřimov nebo Brno – venkov. Vyrobené palivové dřevo si zákazník může vyzvednout přímo v našem provozu v Kněžicích a nebo mu ho dovezeme našimi nákladními auty na místo, které si sám určí.

Typy palivového dřeva podle balení a druhu

Prodáváme a rozvážíme palivové dřevo jak volně ložené, tak v balících, v kontejnerech nebo v pytlích. Prodáváme palivové dřevo neštípané, štípané, třísky hrubé a třísky jemné. Prodáváme také na topení v pytlích balené odřezky a špalíky a jemnou štěpku. Využijte naší nabídky a předzásobte se palivovým dřevem před letošní zimou. Palivové dřevo pro vás připravíme a dovezeme vám ho až domů. Pokud jste z Vysočiny, můžete si pro objednané palivové dřevo sami přijet k nám do Kněžic. Vzhledem k tomu, že prodané palivové dřevo i rozvážíme po zákaznících a zajišťujeme si výkup kulatiny v lese, je nutné si předem telefonicky nebo emailem domluvit termín odvozu dřeva. Volat nám můžete i o víkendu nebo o svátcích.

Prodej palivového dřeva převážně pro Vysočinu, okresy Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov.

Prodej palivového dřeva