Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
17.03.2021
Palivové dřevo pořád v prodeji
I když je začátek března, je pořád zima a je potřeba  mít dostatečnou zásobu palivového dřeva. Palivové dřevo pro Vysočinu Proto i my v Kněžicích  s... číst celé
24.03.2020
Palivové dřevo se slevou 500 Kč pro záchranné složky.
Rozhodli jsme se v této těžké době, jako alespoň malé poděkování, dát všem lékařům, zdravotním sestrám, policistům a hasičům při libovolném nákupu naš... číst celé
18.03.2020
Prodej a rozvoz palivového dřeva a dřeva na uzení nepřerušen.
Ani v této těžké době jsme nepřerušili výrobu a rozvoz palivového dřeva. Při platbě převodem získáte slevu 5%,  v rámci ochraby proti šíření koronavir... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Palivové dřevo se slevou 500 Kč pro záchranné složky.
Palivové dřevo se slevou 500 Kč pro záchranné složky.
24.03.2020

Rozhodli jsme se v této těžké době, jako alespoň malé poděkování, dát všem lékařům, zdravotním sestrám, policistům a hasičům při libovolném nákupu našeho palivového dřeva jednorázovou slevu ve výši 500 Kč.

Pokud si u nás palivové dřevo objedná kdokoliv, kdo pracuje v nemocnici, u policie, městské policie nebo hasičů, získá jednorázovou slevu 500 Kč, pokud objednávka palivového dřeva splní tyto podmínky:

Podmínky prodeje palivového dřeva se slevou 500 Kč

1.Objednávka bude minimálně na 10 prms měkkého a nebo 8 prms tvrdého palivového dřeva, což je objem rozvozu plného auta.
2. Rozvoz palivového dřeva není podmínkou získání této slevy. Zákazník si palivové dřevo může vyzvednout a odvézt z naší provozovny v Kněžicích na Vysočině. Jihlava je vzdálená 17 km, Třebíč 18 km.
3. Tato sleva 500 Kč se může sloučit se slevou 5%, kterou nyní poskytujeme všem našim zákazníkům na jakýkoliv odběr palivového dřeva i dřeva na uzení v případě, že zaplatí bezhotovostně PŘEDEM na účet.
4. Zákazník musí být hasič, policista, lékař, zdravotní sestra nebo pracovat u těchto složek nebo zařízeních při pomoci odvrácení koronaviru.

Poznámka, vysvětlivka.
Co je prms palivového dřeva?

Při prodeji palivového dřeva se udávají dvě jednotky objemu palivového dřeva. První je 1prms /sypaný prostorový metr dřeva/ , což je krychle 1 x 1 x 1 metr vyplněná sypaným palivovým dřívím.

Co je prmr palivového dřeva?

Jako další jednotkou při prodeji palivového dřeva je 1 prmr /prostorový metr rovnaný/, prostor s rozměry 1x1x1m, ve kterém je vyskládané palivové dříví štípané nebo polena. Skládání palivového dříví je časově poměrně náročné a to se promítá i do ceny takto dodávaného palivového dříví.

Objednejte si a nakupte  palivové dřevo se slevou!

Kdokoliv u nás nyní nakoupí palivové dřevo bez ohledu na objem objednaného palivového dřeva, získá slevu 5%

Navíc policisté, hasiči, lékaři, zdravotní sestry získají při minimálním odběru 10 prms měkkého nebo 8 prms tvrdého palivového dřeva slevu 500 Kč.

5% sleva za bezhotovostní platbu PŘEDEM na účet je již nastavena u jednotlivých typů palivového dřeva v našem e-shopu, při telefonických objednávkách ji samozřejmě započítáme automaticky.

Pro získání slevy 500 Kč je nutné nás kontaktovat telefonicky na tel.čísle +420 608 469 213. Zde obdržíte kód pro přidání slevového kuponu do objednávky na e-shopu. Při telefonické objednávce vám slevu započítáme do ceny objednaného palivového dříví.

Využijte slevu na palivové dřevo z Vysočiny.

Palivové dřevo z vysočiny, prodej a rozvoz Brtnice